Masaż


 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu:
Jest doskonałą formą relaksu dla osób żyjących w stresie jak i doskonałym dodatkiem do każdego zabiegu kosmetycznego.
Opiera się na stosownym odpowiednich technikach masażu, które pozwalają nam się zrelaksować i odprężyć. Dzięki masażowi twarzy, szyi i dekoltu poprawia się koloryt skóry, jej ukrwienie i zwiększa się przepływ krwi, a co za tym idzie do skóry i tkanek zostaje dostarczona większa ilość tlenu i substancji odżywczych. Wpływa to na poprawe kolorytu i odżywienia skóry. Masaż dodatkowo zwiększa absorpcje substacji aktywnych użytych podczas zabiegów.
Powolne relaksujące ruchy wprowadzają w pełen stan odprężenia. Jest bardzo popularny przy takich dolegliwościach jak: stres, przemęczenie, bóle głowy oraz bóle stawów skroniowo-żuchwowych.
Masaż relaksacyjny/klasyczny
Najlepsza forma masażu dla osób żyjących w ciągłym stresie. Masaż pobudza skórę i mięśnie pacjenta, zmniejsza ich napięcie. Masaż ten niweluje wszelkie dolegliwości związane ze stresem, takie jak bóle karku i pleców, głowy, zaburzenia koncentracji czy stany depresyjne. Zmniejsza się napięcie mięśni,polepsza ukrwienie i pobudza tkanki, natomiast, skóra zostaje lepiej dotleniona i ukrwiona, poprawia się jej koloryt.
Masaż bańką chińską:
Jest to masaż antycellulitowy oparty na starożytnej medycynie chińskiej. Polega na wykorzystaniu podciśnienia, które wytwarzane jest w gumowej bańce przez usunięcie z niej powietrza. Ruchy wykonywane są zgodnie z przepływem limfy, co pozwala zwiększyć szybkość usuwania toksyn z organizmu oraz zmniejszyć występowanie obrzęków. Dodatkowo wytworzenie takiego podciśnienia powoduje przekrwienie skóry oraz poprawę elastyczności, rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawiając tym samym ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Pobudzone w wyniku masażu krążenie, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn, które są przyczyną cellulitu Najlepsze efekty daje masaż na partiach takicj jak uda, pośladki, brzuch.