• Normy tkanki tłuszczowej
    Normy tkanki tłuszczowej

Dietetyk


Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych specjalistów redukcja masy ciała będzie  odbywała się w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia, oparta na naturalnych produktach spożywczych, bez potrzeby stosowania farmaceutyków.

Wychodzimy z założenia, że zmiana nawyków żywieniowych, prawidłowo zbilansowana i zróżnicowana dieta to najlepsza droga do upragnionej sylwetki.

Przygotuj się na korzystne zmiany w Twoim życiu. Pamiętaj, że zdrowe odżywianie nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także wpłynie dodatnio na sprawność psychiczną i fizyczną.

W swojej praktyce opieramy się na zaleceniach opracowanych przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Każdą klientkę traktujemy indywidualnie dopasowując żywienie do jej stylu życia, aktywności zawodowej i fizycznej oraz preferencji smakowych.

Jeśli masz problem z nadmierną masą ciała, chciałabyś zrzucić zbędne kilogramy, bez efektu jo-jo, za to skutecznie i zdrowo – zapisz się wizytę już dziś!

W praktyce dietoterapii otyłości opieramy się na solidnej i fachowej wiedzy naukowej – dotyczącej metabolizmu człowieka. Nie stosujemy żadnych diet-cud, Dunkana czy Kwaśniewskiego. Opieramy się za to na metodach, których skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi.

Proces odchudzania jest możliwy i skuteczny. W naszej praktyce stosujemy m.in:

  • nowoczesną metodę wywiadu motywującego - najskuteczniejszego sposobu wprowadzania zmian w swoim życiu.
  • pomiar składu ciała metodą analizy bioimpedancji elektycznej – (BIA, bioelectrical impedance analysis)
  • innowacyjną technikę obrazowania zmian w składzie ciała - DietDraw®

    Szczegółowy opis porad znajdziesz TUTAJ

 

Daj się zaskoczyć jakością naszych usług!
Zaufaj ekspertom!